streda 4. januára 2012

29.12.2O11 - 15.1.2012 V Bazileji III.

3.1. - utorok
Poobede, ma Radko a Maťko zobrali na "vyhliadku".  Julianka bola dnes s Gabikou a Tobiasom len neďaleko domu.
Prechádzali  sme zasa lesom, ale inými chodníkmi ako minule.  Išli sme smerom k stajniam, takže sme cestou stretli aj kone,  niektoré za sebou ťahali vozíky. Pri jednom dome akurát vytiahli jeden vozík, tak sme počkali, a pozerali sa, kým kôň aj s vozíkom neodišiel.Na chodníkoch, ktorými sme dnes išli, sú jednotlivé stanovištia, pri ktorých sú tabuľky s kresbami, podľa ktorých sa cvičí buď na náradí (kruhy, hrazda, bradlá), ale aj cviky bez náradia.Nakoniec sme prišli až k "vyhliadke". Je to drevená stavba, hore vedie točité schodište. Chlapci rýchlo vybehli hore a počkali tam na mňa.


 Cestou domov sa ešte zacvičili na bradlách.

4.1. - streda
Dnes, keď chlapci odišli do školy a škôlky, išli sme s Gabikou, Tobiasom a Juliankou na nákup.  Cestou sme vyložili Honzu v práci a pokračovali sme do Nemecka - Weil am Rhein. Celé predpoludnie sme strávili vlastne v nákupnom centre. Gabika kúpila hlavne potraviny.
Poobede sa Radko učil, dnes toho mal veľa. Julianka a Martinko sa hrali doma a Tobias sa dožadoval mlieka, papal a spinkalFotky z mojej návštevy v Bazileji sú  v albume

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára